reklama

Posviťte si na tmu se světlovody Solatube

Jako každý rok se i letos společnost WT-Windows Tomorrow, výhradní zástupce světlovodů Solatube®, zúčastní mezinárodního stavebního veletrhu For Arch. Ten se koná od 18. – 22. září v pražských Letňanech. Přijďte se osobně zeptat na vše, co vás zajímá ohledně světlovodů.

Posviťte si na tmu se světlovody Solatube

Stánek Solatube naleznete v hale 3 u čísla A05. Proškolení pracovníci vám rádi ochotně zodpoví všechny vaše dotazy počínaje návrhem až po realizaci světlovodu.

Posviťte si na tmu se světlovody Solatube na veletrhu For Arch
Posviťte si na tmu se světlovody Solatube na veletrhu For Arch

Dostat denní světlo do chodeb, šaten, schodišť, komor nebo třeba spíží může být někdy pořádný oříšek. Většinou se jedná o malé prostory, kde by šlo malé okno umístit jen velmi obtížně nebo vůbec ne. Proto jsou tu světlovody Solatube®.

Jednoduchou instalací světlovodu Solatube® se zbavíte zbytečných nákladů za elektřinu, zoptimalizujete svoje účty za energie. Uděláte maximum pro zdraví svých očí a psychickou pohodu v podobě prosvětlených tmavých prostor ve vašem domě. Světlovody lze instalovat k prosvětlení jen určité části domu, tak ke komplexnímu osvitu větších prostor.

Více se dočtete na www.solatube.cz.

Publikováno: 14. 9. 2018, Autor: Andrea (text), Windows Tomorrow (foto), Profil autora: Redakce