reklama

Společnost Trachea vás zve na veletrh For Arch

Kuchyň a nábytek jako z pohádky? U dvířek to začíná a končí… jsou to první co vás na kuchyni nebo skříni zaujme. Pokud tedy plánujete novou kuchyň nebo renovaci té stávající, případně jakéhokoliv jiného nábytku, pak je prezentace společnosti Trachea na veletrhu For Arch určená právě pro vás. Trachea – to je tradiční český výrobce kuchyňských a nábytkových dvířek.

Společnost Trachea vás zve na veletrh For Arch

Mezinárodní veletrh For Arch se koná ve dnech 18. – 22. 9. 2018 na pražském výstavišti v Letňanech. Pro návštěvníky má otevřeno od úterý do pátka od 10 – 18 hodin. V sobotu potom od 10 – 17 hodin.

Prezentaci společnosti Trachea naleznete v hale 2, u stánku s číslem B 14. Na místě se budete moci seznámit s novinkami a trendy v oblasti nábytkářství. Budete si moci osobně prohlédnout a vyzkoušet nábytková dvířka jako součást nábytku společnosti Quatros nábytek.

Společnost Trachea vás zve na veletrh For Arch
Společnost Trachea vás zve na veletrh For Arch

O společnosti Trachea

Firma Trachea je zaměřena na výrobu komponentů pro nábytkářský průmysl, kterými jsou polotovary (v současnosti především kuchyňská dvířka) zhotovené z frézovaných desek MDF a potažené PVC fólií. Postupným rozšiřováním sortimentu, inovacemi a modernizací je Trachea schopna nabídnout rozsáhlý sortiment tvarů frézování, druhů fólií a v neposlední řadě širokou škálu rozměrů včetně výroby podle individuálních požadavků zákazníků.

Veškerá výroba probíhá zakázkově na základě objednávek odběratelů. Výroba je možná od několika kusů pro maloodběratele až po dodávky komponentů řádově v tisících kusů pro velké odběratele - výrobce nábytku i obchodní firmy.

Více informací se dozvíte www.trachea.cz.

Publikováno: 15. 9. 2018, Autor: Andrea (text); Pavla, Trachea (foto), Profil autora: Redakce