reklama

Stiebel Eltron vás zve na veletrh For Arch 2018

Značka Stiebel Eltron má u nás dlouholetou tradici a je mezi zákazníky hledající spolehlivý zásobníkový ohřívač vody velmi oblíbená. Stiebel Eltron vnáší pohodu a teplo do našich domovů již od roku 1924. Dnes patří celosvětově k technologickým lídrům v oblasti ohřevu vody, vytápění a obnovitelných zdrojů energie. O kvalitách výrobků Stiebel Eltron se můžete přesvědčit sami na veletrhu For Arch 2018, který se koná v pražských Letňanech ve dnech 18. – 22. září.

Stiebel Eltron vás zve na veletrh For Arch 2018

Zástupci společnosti Stiebel Eltron vám na místě rádi odpoví na veškeré vaše dotazy týkající se elektrických spotřebičů pro ohřev vody a vytápění. Budete se moci seznámit s novinkami na poli tepelných čerpadel, solárních systémů a ventilačních jednotek Stiebel Eltron.

Více informací získáte také na www.stiebel-eltron.cz.

O veletrhu For Arch 2018

For Arch je největší stavební veletrh s mezinárodní účastí, který se každoročně v září koná na výstavišti v pražských Letňanech. Ten letošní ročník je v pořadí již 29. Své brány veletrh otevře ve dnech 18. – 22. září. Návštěvníci ho mohou nasvítit v úterý – pátek od 10.00 do 18.00, v sobotu pak od 10.00 do 17.00 hodin.

Veletrh každoročně přináší prezentace novinek z mnoha oborů spojených se stavebnictvím, své zastoupení na veletrhu mají přední výrobci, dodavatelé, řemeslníci, ale také investoři, developeři a zástupci dalších oborů souvisejících se stavebnictvím. Mezi novinky patřila okna, stínící technika, vrata, ploty a brány, které opět veletrh obohatily svými nápaditými i nevšedními expozicemi.

Podrobné informace získáte na www.forarch.cz.

Publikováno: 16. 9. 2018, Autor: Andrea (text), Pavla (foto) , Profil autora: Redakce