reklama

Wienerberger vás zve na stavební veletrh FOR ARCH 2018

Na 29. mezinárodním stavebním veletrhu FOR ARCH, v termínu 18. – 22. 9. 2018, na stánku A15 v hale č. 1, bude pod zastřešující značkou Wienerberger prezentováno produktové portfolio cihel a vodorovných konstrukčních systémů Porotherm a střešních tašek Tondach. Wienerberger se v prezentaci zaměří na představení produktů pro segment novostaveb i rekonstrukcí. U příležitosti vrcholu veletržní sezóny, kterým For Arch bezesporu je, uvede Wienerberger hned několik novinek.

Wienerberger vás zve na stavební veletrh FOR ARCH 2018

Novinky ve stavebních materiálech

Mezi novinky v oblasti stavebnictví, které budou letos návštěvníci moci shlédnout na For Archu patří řešení stropu bez nadbetonávky Porotherm BNK pro rekonstrukce s inovovanými stropními vložkami Miako, kompletní řada akustických cihel AKU Profi, nebo nové povrchy pálených střešních tašek Tondach. Velkou pozornost bude expozice Wienerberger věnovat koncepčnímu řešení domů e4 s keramickou obálkou.

Cihly Porotherm AKU, sestava s ořezovou cestou, akustika lepší až o 5 až 7 dB!
Cihly Porotherm AKU, sestava s ořezovou cestou, akustika lepší až o 5 až 7 dB!

Mimo to je pro všechny návštěvníky expozice zajištěn zajímavý doprovodný program. Každou hodinu vystoupí v malé sestavě Keramorchestr, hudební soubor hrající na nástroje vyrobené z pálené střešní krytiny a dalších keramických materiálů. Praktickou zkušenost práce s hlínou a výrobu tašek nabídne připravená keramická dílna, která zabaví a poučí nejen dospělé ale také děti. Během každého výstavního dne proběhne praktická ukázka zdění a opracování cihel Porotherm. Doprovodný program dále zahrnuje finále soutěže zednických učňů SUSO a vyhlášení studentské Soutěže SPŠ o nejlepší projekt.

Více informací o novinkách v portfoliu stavebních materiálů naleznete na www.wienerberger.cz.

Publikováno: 18. 9. 2018, Autor: Wienerberger (tisková zpráva) , Profil autora: Redakce