Hravost a originalitu dodají interiéru barevné dveře

Každý interiér dostane ten správný šmrnc a punc originality, pokud použijete správné barvy. Pestré, divoké a nespoutané barvy mají v interiérovém designu své nezastupitelné místo. Meze se v tomto ohledu nekladou, záleží pouze na nás, jak moc odvážní jsme. V minulosti jsme často zůstávali spíše při zemi a syté a pestré barvy vnášeli do svých domovů pouze v podobě doplňků. Dnes je však doba jiná, přestáváme se bát výrazných barev na nábytku, výmalbě, ale i dveřích. SAPELI, jednička na trhu interiérových dveří, má ve své nabídce neuvěřitelné množství barevných odstínů dveří. Vybírat můžete z barevné palety 187 RAL odstínů!

Hravost a originalitu dodají interiéru barevné dveře

V SAPELI chtějí vyjít vstříc každému individuálnímu požadavku zákazníka, proto nabízí možnost výroby dveří v pestré paletě barev. Touto možností je portfolio interiérových dveří kompletní, od přírodních dřevěných dekorů, přes industriální betonové nebo v imitaci rezavého kovu až po zmíněné barvy.

Hravost a originalita - barevné dveře SAPELI
Hravost a originalita - barevné dveře SAPELI

V barvě nabízí SAPELI nejoblíbenější modelovou řadu ELEGANT a dalších 10 řad (Akord, Bergamo, Domino, Lotos, Mera, Note, Rede, Swing, Tenga a Venecia). Dveře jsou vyráběné na míru, problémem nejsou ani atypické tvary, zvolený dekor lze kombinovat se zárubněmi, klikou nebo výplňovým sklem. V rámci jedné objednávky lze zařídit dveře různých barev.

Hravost a originalita - barevné dveře SAPELI
Hravost a originalita - barevné dveře SAPELI

Co potřebujete vědět o barevných dveřích SAPELI

  • u SAPELI si můžete nechat nastříkat dveře v 187 barvách dle vzorníku RAL
  • můžete si objednat dveře, zárubně i rámečky v barvě, která bude nejlépe hovořit o vašem temperamentu a skvěle doplňovat interiér vašeho domu či bytu
  • k nástřiku dveří v SAPELI používají velmi odolné barvy, vytvrzené UV lampami
  • používané barvy mají zdravotní atest
  • dveře jsou stříkány ručně ve třech vrstvách, což zaručuje skutečně špičkovou kvalitu barvy

Zjistětě více informací o barevných dveří SAPELI na www.sapeli.cz.

Autor: Sapeli (text a foto)

Související k tématu