reklama

Vlhkost nemusí být vítěz

Plesnivé skvrny ve vašem domě. Odlepující se tapety a opadávající štuk. Vlhkost přitahuje škůdce, vzniká plíseň, která napadá dřevo. A pak nepříjemný zápach a mnoho s tím souvisejícího… Co je víc, vaše zdraví a zdraví vašich dětí? Plíseň může zvýšit náchylnost k astmatickým onemocněním a artritidě. Krátce řečeno, vlhké prostředí je nezdravé.

Vlhkost nemusí být vítěz

Naštěstí Air Max Pohlcovač vlhkosti efektivně bojuje s vlhkostí a zatuchlým zápachem. Air Max Pohlcovač vlhkosti je nepostradatelný pomocník v prevenci a odstraňování kondenzace, vlhkosti a zatuchlého zápachu.

Snadné použití

Air Max Pohlcovač vlhkosti 450g je vhodný pro prostory do 30m3, kilogramový přístroj až do 60 m3. To vám umožňuje snadnou kalkulaci, kolik Air Max přístrojů potřebujete umístit. Průměrná životnost Air Max Pohlcovače vlhkosti je 2 - 3 měsíce. Potom snadno vyměníte náplň. Nové Air Max uzavřené SAFE řešení, má vysokou absorpční účinnost - až 300 % vlastní hmotnosti. Krystalky nasycené vlhkostí zůstávají bezpečně uzavřeny v sáčku, ze kterého nemohou vytéci a způsobit škodu.Toto řešení je vhodné pro menší a uzavřené prostory jako jsou šuplíky, komory, šatníky, kufry apod.

Snadné použití
Snadné použití
Snadné použití
Snadné použití

Jak pohlcovač pracuje

Air Max Pohlcovač vlhkosti redukuje vysokou relativní vlhkost v uzavřených prostorech s malou nebo žádnou ventilací na zdravých 55-60 %. Air Max pracuje bez nároků na energie, bezhlučně a je šetrný k životnímu prostředí. Speciální krystalky Air Max Pohlcovače vlhkosti absorbují přebytečnou vlhkost ze vzduchu. Ta postupně odtéká do nádobky ve spodní části. Díky praktické hubici snadno zachycenou vlhkost vylijete

Jak pohlcovač pracuje
Jak pohlcovač pracuje
Jak pohlcovač pracuje
Jak pohlcovač pracuje

Snadné plnění

Náplně Air Max Pohlcovače vlhkosti jsou dodávány v šikovných 450g a 1kg nevoňavých sáčcích. 450g balení je možné zakoupit také s vůní levandule. Nové Air Max koncentrované tablety zvyšují díky nové technologii ještě více účinnost Air Max Pohlcovače vlhkosti.

Snadné plnění
Snadné plnění
Snadné plnění
Snadné plnění

Air Max Pohlcovač vlhkosti je ideální ochrana vašich šatníků, kuchyní, nebo obývacích pokojů před vlhkostí! Veškeré podrobnosti se dozvíte na www.bison-airmax.cz.

Publikováno: 26. 11. 2018, Autor: Uhu (text a foto), Profil autora: Redakce